Компанія

ремонт ноутбуків Рівне

Магазин комп’ютерної техніки «Компакт» здійснює роздрібну та оптову торгівлю комп’ютерною технікою, витратними матеріалами до друкуючої техніки, а також надає широкий спектр послуг по обслуговуванню фізичних та юридичних осіб.

Серед наших клієнтів приватні підприємства та державні установи, навчальні заклади та розважальні центри. Завжди будемо раді проконсультувати вас з питань встановлення систем відеоспостереження, прокладання комп’ютерних мереж, обслуговування комп’ютерної техніки. 

На постійних умовах у нас діють спеціальні ціни на обслуговування друкуючої техніки для державних установ.

                      Відділ продажу.                            Відділ роботи з гуртовими клієнтами.              Прийомний відділ. Торговий зал.

                      

Наші переваги:

– ми знаходимось у Рівному
– дійсно низькі ціни
– гарантія на продані товари
– великий вибір
– доставка у будь-який куточок України
 
– спеціальні умови для гуртових покупців
– зручна система оплати
– співпраця з фізичними та юридичними особами
– кваліфіковані спеціалісти сервісного центру
– можливість оформлення кредиту на придбаний товар
– можливість виїзду на об’єкт

Ми співпрацюємо з світовими лідерами цифрової комп’ютерної техніки:

Intel, Canon, Samsung, Apple, Lenovo, HP, Dell, Sony, Toshiba, LG, Philips, Epson, NEC, Microsoft, Xerox, Nikon, Asus, Aser, GIGABYTE та ін. 


Товари

У нас достатньо широкий вибір цифрової компютеної техніки. Більшість товару є в наявності,також ми можемо привезти ексклюзивний товар під замовлення у стислі строки. На усі придбані у нас товари надається гарантія.

 

Якщо у Вас виникли проблеми з Вашою технікою – звертайтесь: ми пропонуємо кваліфіковану роботу за доступними цінами, здійснюємо усі види ремонтних робіт комп’ютерної техніки.

Якість та швидкість виконання поставлених задач гарантуємо. Співпрацюємо як з фізичними, так і з юридичними особами.

Можливий виїзд спеціалістів за конкретною адресою, а також подальший супровід щодо технічної підтримки.


Діагностика компютерної та цифрової техніки

Діагностика компютерної техніки РівнеЯкщо ваш ноутбук не вмикається або комп’ютер працює неповністю (наприклад не бачить мережі, або відсутнє зображення на екрані) потрібно провести діагностику, щоб визначити причину несправності та планувати подальші дії. Попередня діагностика може бути проведена у присутності клієнта, проте якщо проблему не вдалося визначити, тоді потрібна більш серйозна діагностика з використанням спеціального обладнання та програм.


Ремонт комп’ютерів та ноутбуків

У разі поломки вашого комп’ютера, ви завжди можете довірити його нашим майстрам, вони у найкоротші строки виявлять та виправлять несправність, а також запропонують оптимальний варіант, що забезпечить надійну роботу вашої цифрової техніки.


Обслуговування друкуючої техніки

заправка катриджів РівнеМи обслуговуємо як лазерні, так і струменеві принтери. З задоволенням заправимо ваш принтер, а у разі несправності – запропонуємо можливі варіанти вирішення проблеми. До вашої уваги пропонуємо встановлення систем безперебійної подачі чорнил, що дозволять вам економити на витратних матеріалах.


Встановлення програмного забезпечення

встановлення програмного забезпечення рівне   Яким би потужним не був ваш комп’ютер, без програмного забезпечення не обійтися. Тому у нас надаються послуги з встановлення найпоширеніших антивірусних, офісних та інших комп’ютерних програм.


Відновлення інформації

відновлення інформації РівнеПри поломці комп’ютера виникає загроза втрати інформації. Проте у більшості випадків інформацію можна відновити. Наші працівники сервісного центру з радістю допоможуть вам у вирішенні цього питання.


Пошук та встановлення драйверів

установка драйверов рівне Коректна робота елементів вашого комп’ютера залежить від наявності відповідних драйверів. Наприклад, у ноутбуці встановлена        веб-камера, але можливості включити її немає. Тому потрібно визначити, знайти та встановити потрібні для даного пристрою драйвери. 


Профілактика системного блока чи ноутбука

чистка ноутбуків рівнеЯкщо ваш ПК чи ноутбук сильно гріється та надто гучно працює, тоді йому – до нас. З часом теплоінтерфейс може пересихати і цим самим зменшувати теплопередачу, в результаті робоча температура значно збільшується, що може привести аж до відключення техніки. Ми не тільки очистимо від пилу, а й при потребі замінимо кулери та почистимо контакти.


Встановлення операційної системи

установка windows в рівному   Без операційної системи робота за ПК чи ноутбуком – неможлива. ОС забезпечує взаємодію користувача з апаратним  забезпеченням комп’ютера. Найпоширенішою операційною системою є Windows. 


Виїзд спеціалістів до клієнтів

Ремонт компютерів РівнеУже багато років ми успішно співпрацюємо з приватними підприємствами та державними установами, навчальними закладами та розважальними центрами. Завжди будемо раді проконсультувати вас з питань встановлення систем відеоспостереження, прокладання комп’ютерних мереж, обслуговування комп’ютерної техніки. 


Також:

  • ремонт мобільних телефонів
  • встановлення систем відеонагляду
  • прокладання комп’ютерних мереж
  • налаштування комп’ютерного обладнання